snEžné skútrE stels

NOVINKA!!!

stels-captain.jpg

STELS КАPITAN S 150

Snežný skúter s objemom motora 150 ccm určený na rovinatý a na mierne svahovitý terén. Ideálny na nákupy keď máte chatu v miernom teréne a nechce sa Vám obúvať snehule a chodiť pešo. A deti ho budú milovať viac než si viete predstaviť.

CENA:  3 590 EUR

DOSTUPNÉ FARBY

white-2).png

STELS VITAZ 800 V-TWIN - 4T

Novinka tejto sezóny, Stels Vitaz prichádza s úplne novou úrovňou pohodlia a spoľahlivosti, ktorú oceníš v ťažkých podmienkach. Inovatívne predné a zadné zavesenie v kombinácii s ľahkou hliníkovou plošinou zabezpečujú vynikajúcu jazdnú stabilitu a komfort. Veľká palivová nádrž je ideálna pre dlhé horské výlety. Atraktívny design a vynikajúca viditeľnosť z miesta vodiča len potvrdzujú výhody tohto stroja.

DOSTUPNÉ FARBY

CENA:  9 290 EUR

STELS VIKING 2.0 600 - 2t

viking-stels-600-2.0-ST-black.jpg

Tento rok sa u snežných skútrov Stels nesie v znamení noviniek. Ani Viking s dvojtaktným, vzduchom chladeným motorom o obsahu 600 ccm nie je výnimkou a teraz prichádza s ešte prijateľnejšou cenou a vo verzii 2.0

CENA:   7 990 EUR

DOSTUPNÉ FARBY

STELS VIKING 2.0 800 V-TWIN - 4T

Aj VIKING 800 sa dočkal úpravy na verziu 2.0. Zavedenie antivybračných ložísk volantu na hornú a aj spodnú podperu,zmena technológie výroby skla a nahradenie materiálu za odolnejší,nainštalovanie nového volantu s vylepšenou ergonómiou a spoľahlivejšími spínačmi sú len jedny z mála zmien,ktorými si tento VIKING prešiel a to všetko z neho robí nenahraditeľného pomocníka na svahu.

CENA:   8 890 EUR

DOSTUPNÉ FARBY

viking-stels-800-2.0-yellow.jpg
Chceš Spoznať náš firemný príbeh?